O nás

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Vážení milovníci vína,
naše malé vinařství má dlouholetou tradici, ale až v roce 2014 jsme se rozhodli pro velký zájem výrobu rozšířit, nabídnout širší veřejnosti, drobným penzionům, restauracím a všem, kteří mají rádi poctivé vínko od drobného vinaře. Každý rok vysazujeme nové vinice, abychom do budoucna mohli zpracovávat jen hrozny posbírané z naší vinice, tak docílili ještě lepší kvalitu našich produktů.

Náš skromný sklípek se nachází na jižní Moravě pět kilometrů od krásného historického města Znojma , z druhé strany hraniční přechod Hatě s Freeport Fashion Outlet, dětským centrem Kinder Welt a jinými zajímavostmi. V našem sklípku se lze i ubytovat. V jeho podkroví je byt 1+KK, vybaven předsíní, koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. V obytné části jsou čtyři postele s možností přistýlky. Kuchyň je vybavena elektrickým vařičem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, myčkou na nádobí a dalším standardním vybavením kuchyně. Kromě ubytovacích služeb nabízíme degustace, možnost uspořádání rodinných oslav, Silvestrů, menších firemních večírků a jiných společenských akcí. Vše je na osobní, nebo telefonické domluvě.

Těšíme se na všechny. Vaše Vinařství Bičian.[/vc_column_text][vc_text_separator title=“Fotogalerie“ title_align=“separator_align_center“ align=“align_center“ color=“grey“][vc_gallery type=“image_grid“ interval=“3″ images=“149,151,153,154,157,158,301″ onclick=“link_image“ custom_links_target=“_self“ img_size=“170×170″][/vc_column][/vc_row]

Komentáře jsou vypnuty.